KURUMSAL
Hakkımızda
2000 yılında tali olarak hizmet vermeye başlamış olduğumuz sigorta sektöründe 2003 yılı başında kurumsal yapıya bürünerek Caner Sigorta Aracılık Hizmeti Ltd.Şti kurulmuştur.

2004 yılından sonra sigorta sektöründe ciddi yapısal değişimler gerçekleşmiştir.

Bu değişimlere uyum sağlayan Caner Sigorta, kendi alt yapı değişiklerini de yaparak tam uyum gerçekleştirmiştir. 


Allianz Sigorta A.Ş ve Sompo Japan Sigorta A.Ş nin tam yetkili A acentesi olan firmamız, sektördeki rekabetin artması ve müşteri ihtiyaçlarının değişmesi sonucu bu değişime cevap verebilmek için gerekli aksiyonları alan şirketiz. 


Üretim kapasitesini ve büyüme trendini sürdüren firmamız 2004 ve 2005 sonunda en çok üretim başarısı gösteren sayılı acenteler arasında yer alarak Ray Sigorta tarafından başarı belgeleri ile ödüllendirmiş ve akabinde dönemin genel müdürü Sayın Çetin ALANYA beyefendi firmamızı bizzat ziyaret etmiştir.

Ercan KAYA bünyesinde kurulan firmamız kaliteli ve dürüst hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizle iş ortaklığına her zaman önem verecek ve bu sigorta şirketlerinin gücüyle hep yanınızda olacaktır.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİ

  • Allianz Sigorta
  • Sompo Japan Sigorta

ARACINIZIN KASKO DEĞERİNİ ÖĞRENİN

Sorgulama yapmak için buraya tıklayınız..

İNDİRİLEBİLİR FORMLAR

© Copyright 2024 CANER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Üçtepe İş Mrk.No:69/4 Ataşehir/İstanbul Tel : 0(216) 575 46 22 - E-Posta : info@canersigorta.com.tr Tasarım : GWT